Wystrzegaj sie ludzi jednej ksiazki - Swiety Tomasz

Pasowanie na czytelnika 2023

Jak zwykle w październiku, w czasie Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych uczniowie klasy I zostali pasowani na czytelników naszej szkolnej biblioteki. Uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie i otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Pasowanie na czytelnika 2022

Jak co roku, w październiku, w czasie trwania Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych uczniowie klasy I zostali oficjalnie pasowani na czytelników naszej szkolnej biblioteki. Uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie, co potwierdzili swoimi podpisami oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Dzieci otrzymały również książki w ramach kampanii Instytutu Książki pt. „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci.

Pasowanie na czytelnika 2021

Tradycyjnie już w październiku, w czasie Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych uczniowie klasy I zostali pasowani na czytelników naszej szkolnej biblioteki. Uczniowie złożyli przyrzeczenie i otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Pasowanie na czytelnika 2020

Wczoraj pierwszoklasiści zostali pasowani na ucznia naszej szkoły, a dzisiaj byli oficjalnie pasowani na czytelnika naszej biblioteki szkolnej. Po rozwiązaniu kilku zagadek, odnalezieniu w labiryncie drogi do biblioteki, uczniowie przyrzekli, że zawsze będą kochać i szanować książki.

Pasowanie na czytelnika 2019

Tuż po pasowaniu na ucznia pierwszoklasiści zostali oficjalnie pasowani na czytelnika naszej biblioteki szkolnej.
Wszyscy przyrzekli szanować książki oraz jak najczęściej odwiedzać bibliotekę.
Na pamiątkę uczniowie otrzymali dyplomy pasowania na czytelnika.